Pomoc w odnowieniu sprzętu harcerzy! Kliknij tu.

 

Drodzy rodzice, zuchy, harcerze,

W tym roku podjęliśmy decyzję że Harcerska Akcja Letnia nie odbędzie się w dotychczasowej formie - kolonii i obozu. Głównym powodem jest występująca pandemia koronawirusa. Mimo tego nadal planujemy mniejsze wydarzenia dla naszych zuchów i harcerzy. Możliwe, że będą to krótsze biwaki drużyn i gromad lub harcerskie lato w mieście. Mimo to nadal czekamy na odgórne rozporządzenia ws. możliwości organizacji wypoczynku w lato 2020.
Kadra Szczepu 305
 

Powrót harcerzy z HAL

Kategoria
HALiZ
Termin
sobota, 27 lipiec 2019
Planowany przyjazd po godz. 18 na ul. Przasnyską (SP92) gdzie trzeba będzie rozpakować sprzęt. Prosimy również rodziców o pomoc przy rozpakowywaniu ciężarówki
 
 

Wspierane przez iCagenda

  • Komenda szczepu jest otwarta w piątki od 17:00. Zapraszamy do podziemi w SP 352
  • Aby dziecko mogło uczęszczać na zbiórki należy mieć opłacona składkę i oddaną zgodę na przynależność wypełnioną przez rodzica - dostępna w komendzie szczepu lub w zakładce "do pobrania".
  • Tegoroczna składka członkowska wynosi 140zł, więcej informacji w zakładce "składki". Przypominamy, że niedawno zmienił się numer konta, prosimy dokonywać przelewów na aktualny numer.
  • Drogi Rodzicu! Jeśli twoje dziecko wyrosło z munduru nowego typu oddaj go nam, niech inni skorzystają!
  • Bardzo prosimy Rodziców o włączanie się w działania naszego szczepu. Potrzebna jest pomoc w postaci: opiekunów na rajdach drużyn, służbie piątkowej przy zbiórce surowców wtórnych, pracach przy sprzęcie szczepowym, wyjeździe na kwaterkę i rekwaterkę kolonijną i obozową. Kontakt - Komenda Szczepu 305